Movies
Ratings
148
Love ActuallyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 4.0