Movies
Ratings
96
Paddington 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
OfficeRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 0.5
The KingRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 1.0