Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
ZamaRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5