Movies
Ratings
53
UpRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 0.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0