Series
Ratings
97- BanishedRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
HernánRated ★ 3.5
Barbarians Season 1Rated ★ 3.5
Barbarians Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0