Titles you rated
ColombianaRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
San Andreas QuakeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5