Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
The CollectionRated ★ 1.0
PsychoRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Cannibal HolocaustRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0