Movies
Ratings
144
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 1.0
The TowerRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Yes ManRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 1.0