Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5- Bargain Sale KillerRated ★ 3.0
Zombie-Free Test DayRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ReboundRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- UnforgivableRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
OxygenRated ★ 3.0