Movies
Ratings
830
The WitnessRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0