Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5