Titles you rated
BugoniaRated ★ 1.5
MatildaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Am I Ok?Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Beatles '64Rated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0