Titles you rated
HouseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Kyouen NGRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Aka medakaRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 2.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 5.0
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0