Titles you rated
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 4.0