Series
Ratings
114
MonstarRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
Hi! School - Love OnRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0