Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0