Series
Ratings
29
Breaking BadRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 4.0- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5