Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- Ultra ManiacRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0