Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0