Titles you rated
- School Meals TimeRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.0
Giant KillingRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Demon Lord, Retry!Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 4.0