Movies
Ratings
924
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
BrightRated ★ 1.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.0