Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5