Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0