Movies
Ratings
39
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0- Phone Call to the BarRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Trick the Movie: Psychic Battle RoyaleRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Girls EncounterRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 4.5
The Devil's PathRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 3.5