Movies
Ratings
153
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.5
A Room with a ViewRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 2.5
RayRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5