Movies
Ratings
118
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
EntrapmentRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0