Movies
Ratings
154
The Con ArtistsRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 1.0