Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 4.5
I Don't Have Any Money Left in My Retirement AccountRated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 0.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 4.0
Tokyo TwilightRated ★ 5.0- Nipple War3Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0- 실리카겔 <파워 앙드레 99>Rated ★ 4.5
GlassesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Raining StonesRated ★ 4.0
Kagero-zaRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 4.0