Titles you rated
- 마이턴Rated ★ 4.0
- The Ring of TasteRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
The Curry SongsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0- OkpeaceRated ★ 4.0
Mosaic JapanRated ★ 3.5
Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.5
Love Hina AgainRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0