Series
Ratings
71
JejoongwonRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5