Series
Ratings
134
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
My Beautiful ManRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 2.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
Dr.ChocolateRated ★ 1.0
You're My PetRated ★ 3.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 2.5