Titles you rated
The Two in a Housing ComplexRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
WomanRated ★ 3.0
ZenkamonoRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Kaso GireiRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Shitamachi RocketRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0