Movies
Ratings
160
Black HouseRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
1408Rated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
RedRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0