Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
The Irregular at Magic High School Season 2Rated ★ 3.5- 重戦機エルガイムRated ★ 3.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 2.0- Lupin III Part IIIRated ★ 3.5
Lupin the ThirdRated ★ 3.5- Lupin the Third Part IIRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5- Turn-A GundamRated ★ 3.5
- Mobile Suit Victory GundamRated ★ 3.5
- After War Gundam XRated ★ 3.5