Movies
Ratings
184
The FabelmansRated ★ 4.5
TarRated ★ 3.0
MoxieRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 0.5
RBGRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Dr. Dolittle 2Rated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0