Movies
Ratings
36
ShrekRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0