Movies
Ratings
174
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 0.5
The CoreRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 1.5
BoltRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
CasperRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0