Movies
Ratings
196
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Jungle CruiseRated ★ 3.5
The Lost CityRated ★ 5.0
AntebellumRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5