Titles you rated
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0