Series
Ratings
48
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 1.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5