Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Dragon BladeRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5