Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
F is for FamilyRated ★ 3.0