Titles you rated
 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
- Lee Sang That Lee SangRated ★ 3.0
 The King's DoctorRated ★ 2.5 The King's DoctorRated ★ 2.5
 Jewel in the PalaceRated ★ 3.0 Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
 Bridal MaskRated ★ 3.5 Bridal MaskRated ★ 3.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
 Miss KoreaRated ★ 2.5 Miss KoreaRated ★ 2.5
 Secret GardenRated ★ 2.0 Secret GardenRated ★ 2.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
 Six Flying DragonsRated ★ 1.5 Six Flying DragonsRated ★ 1.5
 A Gentleman's DignityRated ★ 3.0 A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
 Beethoven VirusRated ★ 3.5 Beethoven VirusRated ★ 3.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
 The LegendRated ★ 1.0 The LegendRated ★ 1.0
 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 1.0 Boys Over FlowersRated ★ 1.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5