Movies
Ratings
81
Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5