Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 0.5
CoralineRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
MotherRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 0.5
The MistRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 0.5
HalloweenRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0