Movies
Ratings
335- Forestella the Wave in CinemaRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- Crescendo Live from the CliburnRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Love Yourself in SeoulRated ★ 5.0