Movies
Ratings
105
8 MileRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0