Movies
Ratings
720
Man of MenRated ★ 2.5
Lockdown – Tödliches ErwachenRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
A Dog's Way HomeRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Flavors of YouthRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0