Movies
Ratings
89
HereditaryRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Kakegurui: The MovieRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
Art of the Devil 2Rated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 1.5