Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0